PROJE HAKKINDA

KALYON MARİNA DÜNYASI

Harikalar diyarı İstanbul’u denizden keşfetme zamanı...

İstanbul’un tüm güzelliklerini kucaklayan, kendine ait marinası olan, hemen taşınılmaya hazır 64 özel villa...

Kalyon Marina Villaları , size Marmara Denizi'nin kusursuz maviliğinden çıkıp evinizin ferah yeşilliğine hemen ulaşabileceğiniz eşsiz bir imkân sunuyor.

Dört yanı yeşille çevrili bu ayrıcalıklı yaşam; fonksiyonel mimarisi, rahatlığınızı koruma altına alan yüksek duvarları ve sadece size adanmış özel alanlarıyla adeta rüya gibi bir yaşamın habercisi...
MİMARİ

Konfor, estetik, sağlamlık...

Kalyon Marina Villalarının sıra dışı ve fonksiyonel tasarımını, dünyanın önde gelen tasarım ofislerinden Skidmore Owings and Merrill üstlendi. Kişiliğinizi yansıtan modern stil anlayışı, sevdiklerinizle bir arada yaşayabileceğiniz elit mimarisiyle Kalyon Marina , yüksek yaşam kalitesiyle içinden çıkmak istemeyeceğiniz çok özel yaşam alanlarına ev sahipliği yapıyor.

Kalyon Marina Villaları, yüksek tavanlı ferah mimarisi, yapımlarında kullanılan malzemelerin kalitesi ve çevre düzenlemesi ile 7 farklı tipte, 64 villadan oluşan farklı bir atmosfer yaratıyor. Fonksiyonel ve ferah mutfak ve banyoları, kapalı garajı, deniz manzaralı terası ve müstakil bahçeleri gibi pek çok özellik, villaların içini elit bir beğeniye sunuyor.
MAVİ VE YEŞİL

Doğaya yakın değil, doğanın içinde...

Bir yanda Marmara Denizi’nin eşsiz maviliğinden doyasıya yararlanacağınız muhteşem bir marina, diğer yanda yeşilin tüm renklerini barındıran ve doğayla mükemmel uyumu yakalayan bahçeler...

Yaşamın hiçbir güzelliğinden mahrum kalmamanız için Kalyon Marina Villaları’nda her şey düşünüldü. Maviyi ve yeşili aynı anda kucaklayabilmeniz için hayal ettiğiniz tüm şartlar hazır, sizi bekliyor.


KALYON MARİNA VİLLALARI

Kalyon Marina Villaları, modern ve geniş imkânlarıyla deniz tutkunlarının yeni gözdesi West İstanbul Marina’ya (WIM) sadece yürüyüş mesafesinde.

İletişim imkânları, teknik hizmetleri, spor salonu, yüzme havuzu, restoranları ve sosyal tesisleri ile denizde 600, karada 300 tekneye hizmet verebilen marina, Türkiye’nin en büyük ve yeterli marinalarından biri olarak kabul ediliyor. Kalyon Marina sakinleri, bu tesisleri ve limanı dilediğince kullanma avantajına ve sayısız geniş imkâna sahip oluyor.SOSYAL YAŞAM

Lüksü detaylara taşıyan yaşam standardı...

Sunduğu eşsiz ayrıcalıkların yanı sıra, sosyal ve sağlıklı bir yaşam için aradığınız tüm imkânlar Kalyon Marina Villaları’nda sizi bekliyor.

Kalyon Marina Villaları’nın açık ve kapalı spor tesisleri, çeşitli spor aktivitelerine uygun genişlikte olan yeşil alanları, özel plajında bulunan yelken okulu, yat kulübü ve özel yüzme havuzları, size birden fazla spor dalıyla ilgilenme olanağı sağlıyor. Öte yandan 1.5 km'lik sahil şeridi, marinası ve geniş rekreasyon alanlarıyla, size doğayla ummadığınız kadar iç içe bir ortam yaratıyor.

Biraz da eğlenmek ve sosyalleşmek isteyenler için ise Kalyon Marina Villaları’nda modern ve kullanışlı bir sosyal tesis yer alıyor. Geniş imkânlara sahip olan sosyal tesis, özel davetleriniz ve dostlarınızla yapacağınız keyifli buluşmalarınız için ideal bir seçenek oluşturuyor. Ayrıca villalara oldukça yakın konumda bulunan özel bir alışveriş merkezi, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanız için size kolaylık sağlıyor.

KONUM

Her yere yakın, karmaşaya uzak...

Hayalinizdeki yaşam ister hareketli olsun, ister sakin... Kalyon Marina Villaları, size ve yaşam standartlarınıza her zaman ayak uyduruyor.

İstanbul Havalimanı’na 35 dk.,

Atatürk Havalimanı'na 17 dk., (Özel uçuşlara açıktır)

İDO İskeleleri'ne 7 dk.,

Taksim'e 30 dk.,

Levent'e 32 dk.,

TEM bağlantısına 6 dk.,

E-5 bağlantısına 3 dk. mesafede olan West Wall Marina Villaları, kentin coşkusuna gerektiği kadar yakın.